ARCHIWUM 2017/2018

VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

01.10.2017 Nasza szkoła  uczestniczyła w akcji prowadzonej na całym świecie w VII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 29 września 2017 r. pod hasłem: 

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!
 
W tym roku do akcji zgłosiło się  3882 szkół. Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości.
 
Program:
25.09.2017r. apel szkolny na którym koordynator szkolny zachęcił do przypomnienia tabliczki mnożenia, zwrócił uwagę na wykonane dekoracje dotyczące tabliczki, a także pięknie wykonane tabliczki mnożenia przez uczniów naszej szkoły. Podał propozycje zabaw. Do 28.09.2017r. Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia - w domu, w szkole. 
29.09.2017r. Egzaminy z tabliczki mnożenia:    
8.00 apel szkolny podczas którego koordynator przypomniał program tej akcji, a pani dyrektor Jolanta Płoskonka wypowiedziała formułę Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia uważam za otwarty. W odpowiednio udekorowanych salach uczniowie mogli uczestniczyć w egzaminie pisemnym lub ustnym. Po pomyślnym zdaniu egzaminu otrzymywali imienny  tytuł EXPERTA TABLICZKI MNOŻENIA. Zadowoleni przybijali z członkami Komisji Egzaminacyjnej piątkę lub żółwika.
Egzaminatorami byli przedstawiciele rodziców i uczniowie naszej szkoły. Bardzo dziękujemy rodzicom i uczniom za pomoc w zorganizowaniu tego dnia u nas w szkole.  

Autor: zposkrzydlna | 

Liczba odwiedzin: 406825